Kouzelné světlo solných lamp

Co lampa, to originál

Solné lampy se opracovávají ručně, každá lampa je proto originálním výrobkem. Zpravidla jsou vytvarovány do oválu, který slouží jako svícen pro čajovou svíčku.

solné lampy rozsvícené
Léčivé účinky

Solný krystal, z něhož jsou lampy vyrobeny, funguje jako ionizátor vzduchu, to znamená, že do ovzduší vypouští ionty, které jsou obsaženy v mořském vzduchu. Pokud dojde k zahřátí krystalu čajovou svíčkou, síla iontů se zesílí. 
Léčivé účinky solných lamp jsou velmi dobře prokazatelné zejména při špatných dýchacích potížích, dobře se osvědčily také při problémech s oběhovým systémem, oslabení organismu, ztrátě energie, malátnosti nebo psychické slabosti.
Pro svoje léčivé schopnosti, ale i nevšední design, mohou být solné lampy umístěny prakticky kdekoliv v interiéru.

různé solné lampy
Pozor při koupi

Při koupi solných lamp bychom měli být velice ostražití, jelikož se na našem trhu objevují napodobeniny pravých lamp z himalájských krystalů. Plagiáty poznáme především podle váhy! Oproti těžkým originálům jsou mnohem lehčí.
Nešetřete tam, kde se to nevyplatí. Udělejte si radost a kupte si originál solnou lampu z himálajských krystalů. K dostání jsou téměř všude, jen si ji před placením ještě pořádně prohlédněte a potěžkejte.
solná lampa a hvězdy
Červená: Dodává hodně vitální energie, stimuluje krevní oběh, působí dobře v ložnicích, vytváří intimní atmosféru.
Oranžová:Je tradičně radostná, uvolněná barva, vhodná pro relaxaci a odpočinek. Hodí se do prostor často obývaných.
Růžová:Světlo je příjemné a něžné, působí na srdce a uvolňuje laskavé pozitivní emoce

Bílá:Velmi energizující při mentálních činnostech a duševním vypětí. Doporučuje se i při alergiích, dýchacích potížích a bolestech hlavy. Je velmi pročišťující. V interiéru se hodí i vedle televize nebo počítače.
Hnědá:Pokud jste stále „mimo“, tak vás taková lampa svým potenciálem zaručeně uzemní.
Žlutá:Pomáhá při onemocnění trávicího traktu, žaludku, ledvin a jater.

Share