K jakému účelu se hodí párty stan


Jakákoli oslava venku na zahradě – kdo plánuje oslavu v interiéru, musí počítat s tím, že tu hrozí větší nebezpečí nějakého karambolu, například úraz při pádu na hranu nábytku, převržení stolu s občerstvením a potřísnění koberců, rozbití keramického nádobí, poškození svítidel, polámání pokojových rostlin atp. Uspořádaná oslava na zahradě vás těchto potíží zbaví.

svatební oslava

Párty pro děti – kdo chystá párty pro děti, měl by ji přesunout do exteriéru v každém případě. Děti jsou rozvernější, než dospělí, a také živější a hravější, a v zápalu pohybových aktivit mohou poničit vybavení bytu mnohem víc. Party stan pronájem počítá s těmito akcemi jako jednou z častých možností využívání této služby a nabízí na dětské oslavy stany různých velikostí a tvarů.

Svatba – jaká by to byla svatba bez venkovní oslavy? Na zahradě je ideální příležitost zahrát si nějakou společenskou hru, zasportovat si a zpestřit svatební den neobvyklým způsobem. Svatební hosté mohou být i v plavkách a užít si koupel v bazénu, mohou se tu procházet naboso po bosonohém chodníčku a mohou třeba šplhat po laně nebo si zastřílet ze vzduchovky.

balonky na oslavě

Abiturientský večírek – party stany jsou skvělou volbou i pro setkání spolužáků, venku bývá lepší atmosféra a více prostoru pro pohyb a bližší kontakt s více lidmi. Na setkáních spolužáků se objevují větší počty osob a interiér pro takovéto záležitosti bývá spíše stísněný.

Výjezdní zasedání – v některých firmách bývá zvykem, že se jejich zaměstnanci schází u jednoho stolu na tzv. výjezdních zasedáních. Řeší se tu jak pracovní záležitosti, tak mnohdy i soukromé, plánuje se tu společná dovolená, sportovní utkání a různé aktivity pořádané v přírodě. Pro výjezdní zasedání bývá párty stan naprosto skvělým doplňkem, chrání dotyčné před prudkým sluncem, větrem a případným deštěm a je spolehlivým zázemím i pro zajišťovaná občerstvení.