Máte potíže s bonitou?

Potíže s bonitou se vyhnou málokterému žadateli o http://www.playtvak.cz/marocan-osahaval-cizi-zenu-a-tvrde-narazil-fjf-/stupidni-zlocinci.aspx%3Fc%3DA151228_092936_sileni-zlocinci_kuko hypotéku. Od doby, kdy Česká národní banka vydala nová přísná pravidla pro poskytování úvěrů, nastaly žadatelům o půjčku krušné časy. Splnit přísné podmínky není zdaleka hračka, a tak na půjčku nezřídka nedosáhnou ani ti, kterým by to dříve nedělalo sebemenší potíže.

Problém je v tom, jakým způsobem toto kritérium banky posuzují. Bonita je jakýsi souhrn faktorů, který vypovídá o tom, zda svůj finanční závazek budete v budoucnosti schopni splácet, či nikoli.
indické bankovky a mince

Logicky se tak posuzuje příjem žadatele, ale nejen ten – také jeho výdaje, stávající anebo předpokládané závazky. Takže jestliže jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, máte mladou rodinu a ženu na mateřské dovolené, pak rozhodně nečekejte zázraky. Navíc, kdybyste i tak měli příjmy poměrně vysoké, ale z podnikání, tak vám je banka zkrátí, a naopak vaše výdaje nafoukne, minimálně na čtyřicet procent vašich příjmů. Jak je tedy vidět, není divu, že v této soutěži téměř nikdo neuspěje.

A také je vidět to, jak velkou roli zde hraje ten, kdo bonitu posuzuje. V praxi je totiž bonitu žadatele nezbytně nutné posoudit, nicméně nikde není řečeno, že je nezbytné příjmy snižovat a výdaje zvyšovat. Proto se může snadno stát, že když vaši finanční situaci bude hodnotit někdo jiný, tak máte naději na úspěch.

Proto se vyplatí, když se v případě potíží s bonitou obrátíte na nebankovní společnost, kde požádáte o hypotéku bez doložení příjmu. Právě ta je vaší cestou k úspěchu, ať už máte s penězi libovolné plány!
indické rupie – srolované bankovky

Ovšem ještě před tím, než je získáte, budete muset splnit jednu naprosto nezbytnou podmínku – ručení nemovitostí. Pro všechny nebankovní hypotéky platí to samé, co v případě žádosti o americkou půjčku – jedinou vhodnou a možnou zárukou za úvěr je nemovitý majetek. Na druhou stranu nemusí být nutně váš, ale klidně i někoho dalšího.