Laserová hra v Praze


Hry v herním světě zažívají obrovský boom. Nejenom na počítači nebo noteboocích, ale v dnešní době i na tabletech, na playstationech, na x-boxech a mnohých dalších zařízeních. Nemůžeme ani vyjmenovat všechny, ale je jich opravdu mnoho. Jenomže ani v dnešním světě nebaví stále lidi jenom sedět u her, ale chtějí si zahrát naživo, proto vyhledávají příležitosti, kam se mohou jít opravdu odreagovat a zažít na vlastní kůži něco, co jinde nemohou. Držet v rukou doopravdy zbraň, na sobě mít vestu, která zaznamenává střelbu od soupeřů, abyste si mohli být jistí, že pokud dostanete ránu, tak zkrátka a dobře vypadáváte z kola ven, protože jste mrtí a musíte počkat, než za Vás tým hru dokončí a už bude jenom na nich, jestli vyhrají či nikoliv. Je to prostě o něčem jiném, vcítíte se do hry, zažijete všechno na vlastní kůži. Adrenalin a nervozita stoupají, zbýváte už jenom dva. Dva hráči proti sobě ze soupeřících týmů, kdo bude vítěz? Napětí by se dalo krájet a to je právě ta atmosféra, kterou v posledních letech ať už mladší nebo dokonce i starší ročníky vyhledávají.

labyrint (33)

Chcete se bavit a zažít skvělý zážitek? Trochu se odreagovat a ještě k tomu si zacvičit a zastřílet? V tom případě navštivte laser games Praha.

Laserové hry jsou vhodné pro jakýkoliv věk. Musíte vždy udělat dva týmy. Při malém počtu účastníků se můžete k někomu přiřadit. Vyberete si typ hry i hernu.

skupina

Na výběr je ze dvou základních arén. Buďto labyrint nebo Aztécké ruiny. Dále je potřeba vybrat typ hry. Ten se odvíjí od toho, jestli jste začátečník, pokročilý nebo expert. Pokud přijdete poprvé, tak je jasné, že nebudete vybírat nějaké složité hry, ale některou ze základních, abyste se dobře pobavili a všechno si vyzkoušeli. Jakmile přijdete již po několikáté a už to máte v podstatě „zmáknuté“, můžete si vybírat z těžších úrovní, které Vás více budou bavit.