Aplikace Převodník jednotek je výbornou technickou pomůckou


Jednou z velmi zajímavých pomůcek – novinek ze světa techniky je aplikace vytvořená vývojářským studiem Aevumsoft. Pracuje v českém jazyce a bez reklam, je ke stažení z rozhraní Google Play zdarma. Program je velice přehledný, jednoduchý a intuitivní, nevyžaduje žádné nároky na lokalizaci polohy a na zpřístupnění osobních údajů. Využívat jej můžete poměrně často, protože dokáže skutečně převádět snad všechny veličiny, se kterými se lidé setkávají každý den. Hodnoty teploty, tlaku, délková měření, aktuální kurz koruny, velikosti dámských bot, pánských košil, atd.
geometrie matematika

Převodník jednotek mimo jiné efektivně:

·         Převede bezpečně podle aktuálního kurzu Českou korunu na Americký dolar, Euro a dalších několik desítek světových měn. V databázi jsou k dispozici všechna světová platidla.
·         Převádí text na morseovu abecedu, na hexadecimální kód, nebo na leteckou hláskovací abecedu (např. slovo AHOJ je v letecké terminologii doslova „Alpha Hotel Oscar Juliet“).
·         Hodnotu tlaku převede např. z Barů a Milibarů na Hektopascaly, převodních jednotek tlaku je tu k dispozici několik desítek.
·         Úhel převádí ze stupňů na minuty, sextanty, kvadranty, radiány a další veličiny.
·         Zajímavé jsou převody jednotek u velikostí oděvů a obuvi. Např. bezpečně převádí velikost dámské obuvi na délku chodidla v cm, velikosti bot převede z evropského značení na US, UK, nebo na lokální míry ve Francii, v Rusku, v Číně, ve Velké Británii. Převod jednotek se také týká velikostí dámských halenek, plavek, šatů, klobouků, pánských bot, kalhot, košil, triček. Převádí se také velikosti prstenů.
·         Jednotky výkonu jsou definovány jak ve Wattech, Kilowattech, Megawattech, tak i v hodnotách Koňských sil, Kilokalorií za sekundu, Kilovoltampérech a dalších zhruba čtyřiceti měrných jednotkách. Převod Koňských sil na KW ocení zejména automobilisté.
·         Převodník zvládne pracovat s datovými veličinami, bezpečně přehazuje bajty na bity, znaky v kódování ASCII, UTF-32, zvládne datové hodnoty pro CD ROM, disketu, DVD, Blue Ray médium a dokáže zpracovat ještě spoustu dalších datových veličin a typů.
·         Převodník vám vypočítá, kolik ujedete kilometrů při spotřebě vozu, např. jestliže máte průměrnou spotřebu 6 litrů na 100 km, snadno zjistíte, že na 1 litr paliva ujedete zhruba 16,6 kilometru.
matematické výpočty
·         Z dalších převodníků jmenujme např. úhlovou rychlost, úhlové zrychlení, teplotu, tepelnou roztažnost, vodivost, hustotu a odpor, spalné teplo na objem nebo hmotu, elektrický proud, odpor, napětí, vodivost a potenciál, údaje o hmotnosti, magnetickém poli, jasu, osvětlení, měrném objemu, plochy (metry čtvereční na ary a hektary) atd.

Vyberte si to, s čím budete spokojení

Vybrat vhodné světelné zdroje mnohdy není zrovna jednoduché, protože je nutné dobře se dívat na mnoho různých faktorů, které není dobré podceňovat. Pokud tedy chcete, aby bylo všechno v tom nejlepším pořádku, i když potřebujete osvětlit velké prostory, jako jsou ulice, parky nebo třeba okolí budov, tak byste se měli spolehnout na takové světelné zdroje, které už se o to postarají.
Sodíková výbojka může být v takovém případě opravdu dobrou volbou, na kterou se můžete naprosto bez obav spolehnout, protože se jedná o velice kvalitní světelný zdroj, který už Vám nabídne jenom to nejlepší.bulb
Výbojky, které Vám mohou nabídnout to nejlepší
Věřte tedy tomu, že výběr světelných zdrojů nemusí být zrovna náročný, pokud tedy víte, kde byste měli hledat. Kvalitní sodíkové výbojky už se postarají o to, aby byly i velké prostory dobře osvětleny, což má dobrý vliv jak na bezpečnost, tak na přehlednost a dobrou orientaci pro každého člověka, a to i v té nejčernější tmě.
Pořízení takových světelných zdrojů rozhodně není finančně náročné, na to se můžete spolehnout, a proto využijte toho, co tu pro Vás je. Nabídka je totiž nadmíru široká.

Chtějte jenom to nejlepší

Pokud tedy hledáte kvalitní světelné zdroje, na které bude opravdu spolehnutí, tak vsaďte na to, co tu pro Vás je, a zaručeně nebudete muset ničeho litovat. Nabídka je natolik široká, že v ní naleznete vše potřebné a vyhnete se mnoha nepříjemným starostem, které by Vás jinak mohly hodně potrápit. Uvidíte tedy, že Vám takové řešení bude nadmíru vyhovovat. Nakupovat i vybírat můžete navíc z pohodlí Vašeho domova, takže si můžete být jistí tím, že nebudete ničím omezováni a na všechno budete mít dostatečné množství času.bulb1