Co o vás prozradí obal na mobil Huawei P20 Lite

Obal na Huawei P20 Lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 je levné spotřební zboží a většinou jej vybíráme podle toho, jak nás zaujme svým vzhledem. Slevové akce jistě mají svůj význam, ale v této cenové kategorii ne až tak zásadní, a proto se stává velmi často, že si rádi připlatíme pár desítek korun za model, co bychom rádi drželi v ruce, a co by také reprezentoval náš vnitřní vkus.

focení s mobilem

Silikon – jde o základní ochranu hlavně pro toho, kdo potřebuje častý kontakt s dotykovým displejem. Dobře se drží v ruce, neklouže a jde o velmi jednoduché řešení s nepříliš výraznými barvami a motivy, velmi často transparentní. Nevýhodou silikonu je, že rád a ochotně absorbuje nečistoty a časem žloutne, naštěstí se snadno čistí v mýdlové vodě jemným kartáčkem, a pokud vás aktuální obal omrzí, doslova za pár korun pořídíte jiný. Můžete je i mezi sebou střídat podle nálady a prostředí, kde se s telefonem pohybujete.

mobilní telefon

Flip neboli zápisník či knížka – snad nejprodávanější výrobek této kategorie, kde právě vzhled hraje prim. Jeho největší předností je univerzalita, kdy dokáže uspokojit i vysoké nároky manažerů, stejně jako vybíravé dospívající dívky. Můžete jej nabídnout komukoli i jako dárek, podmínkou je samozřejmě dobře odhadnout vkus dotyčné osoby. Mnohem lepší je však namísto „překvapení“ raději volit upřímnost a způsob obdarování, kdy si oslavenec vybere sám obal podle svého.

Flipová pouzdra se vyrábí z eko-kůže, je to moderní způsob náhrady koženky, která převládala v čalounických výrobcích ještě na přelomu milénia. Eko-kůže je čistý polyuretan na podkladové bavlněné tkanině, je poměrně dodře prodyšný, takže při uzavření mobilu do pouzdra nehromadí vlhkost a tím pádem i patogenní bakterie či plísně. Zároveň jde o solidní, kompaktní ochranu telefonu, která vám při šetrném zacházení vydrží jako nová mnoho let. Není sice ideální prát flipové pouzdro v pračce, ale ruční čištění mýdlovou vodou či roztokem s jedlou sodou a jemným kartáčkem mu neuškodí.