Zábava pro celou rodinu

Hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu? Chcete trávit společné chvíle, kdy budete muset vyzkoušet jak jste na tom s myšlením. Kdo bude lépe reagovat a nepříznivé novinky. Dokážete zachovat chladnou hlavu v těžkých chvílích nebo vybouchnete, jako časovaná bomba. Dokážete držet pohromadě jako pravá rodina nebo se díky maličkostem nebo odlišnému názoru dostanete do konfliktu? To vše si můžete vyzkoušet v únikové hře.

uniková hra

Ukažte své rodině, že jste vyrovnaný jedinec a že se dokážete v těžkých situacích rozhodnout správně. V únikové hře budete muset společnými silami řešit nejrůznější hádanky, hledat ztracené klíče k zamčeným zámkům a luštit složité šifry. Každá úniková hra je vytvořena podle nějaké předlohy a má svůj vlastní děj, do kterého budete zasvěcení. Únikové hry jsou vhodné pro každého a spoustu lidí nadchnou. Je to zábava pro celou rodinu.

Mi vám rádi představíme únikové hry v Kolíně. Mají na výběr mezi dvěma hry. Dvojitého agenta a Samaru.

agent

Dvojitý agent byla první a zahajovací hrou. Hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. V této hře se stanete tajným agentem, který bude řešit záhadu ztraceného kolegy. Hra se odehrává v konspiračním bytě mezi ulicemi Ruská a Americká. Tajný agent George se s vámi před pár dny sešel a sdělil vám, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu. Díky těmto dokumentům by mohlo dojít k převratu vlády. Kdyby se dostali do špatných rukou mohlo by to dopadnout špatně. Vaším úkolem je zjistit, co se stalo s kolegou Georgem a kam zmizeli tajné dokumenty. Stihnete to vše vyřešit než vás dostane místní KGB. Čas vám běží a vy musíte vyřešit všechny záhady dřív, než vám čas vyprší.

Neváhejte a vyzkoušejte některou z her. Budete nadšeni a ještě dlouho po hře budete rozebírat jestli jste reagovali správně a co byste udělali jinak. Úniková hra Pardubice bude pro vás tou pravou volbou.