Hypotéka bez dokládání příjmů existuje

Zařídit si v dnešní době vlastní bydlení je hodně složité. Nepřispívá k tomu ani fakt, že se nejenom zdražují nájmy a ceny nemovitostí, ale také i energie. Každý, kdo chce nějakým způsobem mravně bydlet se zřejmě bez půjčky nebo rovnou hypotéky neobejde.

Jenomže kamenem úrazu je, že ne každý se chce kvůli vyřizování hypotéky svěřovat v zaměstnání se svou situací a dokládat různá potvrzení. Jde to i jinak? Existuje tedy možnost, že své příjmy nebudeme muset složitě dokládat jako je tomu v bance?

Potěšující zprávou je, že existuje. Úvěr zprostředkuje nebankovní společnost, takže vás nečeká žádné dokládání příjmů nebo dalších listin ze strany zaměstnavatele. Přitom každý může tuto finanční možnost využít, pokud vlastní nějakou nemovitost. V takovém případě vám velice rychle bude poskytnuta hypotéka bez doložení příjmu.

platební karta

Na vlastní bydlení už snad ani jiným způsobem nedosáhneme, proto musíme žádat o různé půjčky nebo hypotéky. V případě hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí, kterou takzvaně dáte do zástavy a z její hodnoty získáte určitá procenta. Nejlepší způsob jak si zajistit nízkou úrokovou sazbu a ještě k tomu dlouhou dobu splácení.

peníze kapsa

Bez dokládání všelijakých listin a svých výdělků se prostě v dnešní době neobejdete. V bance po vás vždy budou chtít tyti iniciály, protože se tím kryjí a mají jasně daná pravidla. V případě výdělků platí ještě jedno pravidlo. Jestliže totiž nemáte dostatečně vysoký plat a chcete si půjčit větší peníze, možná vás banka odmítne z toho důvodu, že vám to prostě nevychází. Řeknou vám, že máte moc nízký příjem na to, abyste si mohli takovouto částku půjčit.

Nezoufejte, v případě nebankovní společnosti jde všechno poměrně rychle a snadno. Nesnaží se vám život komplikovat ale právě naopak. Snaží se vám poskytnout peníze co nejrychleji a bez složitého papírování nebo všelijakého dokazování a dokládání tisíce listin.