Jak se proměnit v ranní ptáče?


Neposouvejte budík
Častý problémem s ranním vstáváním nastává, když si v mobilu zaškrtneme kolonku odložení budíku. Sice je to velmi lákavá nabídka, si ještě pár minut pospat, ale v konečným efektu nás opakované vstávání ještě více vyšokuje.  Nestačí se naštvat na budík jen jednou? Je lepší si jasně zvolit hodinu, která je na vstávání pro Vás ideální a té se držet. Uvidíte, že se vyhnete ranním problémům s nedochvilností.
cvičení v přírodě
Voda nás po ránu probudí
Není nic účinnějšího než si pořádně opláchnout studenou vodou obličej. Je to tak osvěžující pocit, že se budete cítit jako znovuzrození. Neuškodí ani ranní sprcha, která člověka spolehlivě probudí a nastartuje na celý den.

Oblékněte se
Možná máte problém vylézt z postele do té strašlivé zimy, která je na chodbě. Abyste se cítili po ránu alespoň trochu lépe, pomůže Vám hřejivý pomocník, a to župan. Nebudete pociťovat takový teplotní šok, tudíž si Vaše tělo bude na ranní vstávání lépe zvykat.
smažená vejce
Snídaně je základ
Mnoho lidí vstává na poslední chvíli a pak snídani nestíhá, to je však velká chyba. Vždy myslete na to, že kvalitní snídaně je základem úspěchu celého dne. Člověk potřebuje nastartovat svůj metabolismus už po ránu, a k tomu potřebuje vitamíny a minerály. Neodbývejte se hned po ránu a dopřejte si snídani, jakou si zasloužíte.
žena pod sprchou
15 minut pro sebe
Zkuste si hned po ranní hygieně udělat pár minut sami pro sebe a strávit je tak, jak si přejete. Někdo si dopřeje šálek horké ranní kávy, jiný si jde zaběhat do parku či medituje. Je jen na Vás, co si vyberete, hlavní je, abyste to, co děláte, dělali pro sebe. Budete mít dobrou náladu už od rána a budou se Vám lépe překonávat každodenní překážky.
Hudba
Nic po ránu nezvedne tak náladu, jako příjemná hudba z rádia. Stačí pár minut Vaší oblíbené písničky a Vaše myšlenky se začnou ubírat pozitivním směrem.