Mějte vášeň ve vztahu i po letech!

Vášeň je součástí většiny nových vztahů, postupem času se však vytrácí a vztah je jako by na setrvačník. Prostě trvá a trvá, avšak bez většího vzrušení či vášně. Jak vztah oživit?

podprsenky

  1. Přiznat si chybu

Základem je přiznat si to, že něco není v pořádku a začít s tím něco dělat. Pokud cítíte, že váš vztah postrádá potřebný náboj, pak je dobré to přijmout a zkusit na tom zapracovat. Největší chyba je nechat to plavat. Zamyslete se nad tím, kdy se stala změna. Jestli už situace trvá dlouho, nebo se jedná o poměrně krátkou dobu.

  1. Jděte tomu naproti

Víte co se vašemu partnerovi líbí? Pokud ano, pak máte vyhráno. Jednoduše se pokuste mu splnit sny a dopřát mu erotické fantazie, po kterých touží. Pokud nemáte tušení, co se vašemu partnerovi líbí, pak to nejprve zjistěte. Nejlépe rozhovorem samozřejmě. Vyhnete se tak trapasu, kdyby se vašemu partnerovi nelíbilo to, jste zvolili. Ideální je samozřejmě překvapení, ale někdy to prostě není možné.

žena ve spodním prádle

  1. Zkuste něco nového

Zkuste váš vztah oživit něčím novým. Zkusit můžete třeba erotické luxusní prádlo https://www.onlinechlap.cz/zabava-a-luxus/. Nekoukejte jen na vzhled ale také na kvalitu jednotlivých kousků, je totiž nutné, abyste se v prádle cítili pohodlně. Nejjednodušší je zajít do kamenné prodejny a nechat si poradit od personálu. Pokud na to nemáte odvahu, pak je dobrou volbou eshop, kdy vám prádlo přijde anonymně domů. Stejně tak můžete vyzkoušet některé z erotických hraček, kterých je dnes na trhu opravdu hodně.

Pokud ve vztahu problém nadále pokračuje, pak je dobré navštívit párovou poradnu a vyřešit prvně ostatní problémy ve vztahu. Není to sice jednoduché ale, pokud to páru neklape v posteli, pak to těžko bude klapat v běžném životě. Nemusíte se za to stydět, jedná se o naprosto běžnou věc. Pokud ji nebudete řešit, pak se budete ve vztahu trápit.