Mobilní dům právě pro Vás

Díváte se po novém bydlení? Hledáte něco vlastního? Chcete se přestěhovat od rodičů? Být už nezávislí? Nebaví vás platit vysoké nájmy v bytě? Chtěli byste něco vlastního? Uvažujete nad rodinným domkem, ale víte, že stavba by trvala dlouho? Nechcete se zadlužit do konce života vysokými hypotékami, protože půjčky nemáte rádi nebo protože zkrátka a dobře nevíte, co od budoucnosti můžete očekávat?
Díváte se po mobilních domech? V tom případě je zde jeden typ, který předčí všechny ostatní, jmenuje se
Lavaro House 1.

notebook káva postel

Tento druh mobilního domu je tak akorát velký. K dispozici budete mít celých 48 metrů čtverečních. Není to moc, ale rozhodně ne ani málo. Věřte, že tam budete mít všechno, co k běžnému životu člověk potřebuje. A o tom to právě je. Člověk přece nepotřebuje vilu, aby si mohl uvařit něco dobrého k snědku, nepotřebuje deset obývacích pokojů, když se stejně dívá na televizi v jednom koutku pokoje a stačí mu jedna televize a nepotřebuje ani tři koupelny, když stačí záchod a sprchový kout, umyvadlo a v koupelně bojler, pračka a zrcadlo. Člověk přece nepotřebuje ani obrovskou ložnici, když se sladce, spokojeně a příjemně vyspí na své jedné milované posteli ve svém jednom pelíšku, který můžete mít i v malém prostoru, takže co od tohoto mobilního domu očekávat?

Je skromný? Určitě ano. Máme zde všechno, co potřebujeme? Rozhodně ano. Jaké je to prostředí? Moderní, útulné a příjemné.

muž v kuchyni pes

Parametry a vlastnosti konkrétního objektu. Stojí opravdu minimální cenu, za kterou v dnešní době nepořídíte pomalu ani garsonku. Velikost 12×4 metrů. Celoroční typ ubytování.

Vzhled je moderní, obytný prostor velice luxusní, jedná se o úsporný celoroční objekt. Objekt nejvyšší kvality. Vhodný ihned k nastěhování, je totiž plně vybavený a s klimatizací. Dokonce se zde nachází příjemný elektrický krb, samozřejmostí jsou přímotopy. Moderní kuchyně s ledničkou, sklokeramickou deskou, troubou. Vnější osvětlení led diody.

Takže? Jak jsme si řekli na začátku. Je to objekt vhodný právě i pro vás?