Stěhování výhradně s profesionály.

Je mnoho věcí, které mohou člověka minout, ale je jedna z věcí, která ho s největší pravděpodobností, minimálně jednou, ale možná i mnohé vícekrát potká, jak v osobním životě, tak i profesním. Je to stěhování. Založení rodiny, odchod z rodičovského hnízda, stěhování provozu, či kanceláře. Je mnoho okolností, které nás do této situace mohou dovést a podle jednoho staročeského pořekadla: “Lepší vyhořet, než se stěhovat“, se to skutečně může stát, noční můrou a událostí, na kterou bychom nejraději rychle zapomněli. Samozřejmě je rozdíl, jestli stěhujeme dva kufry, nebo halu plnou strojů. Představa stěhováků, jako svalnatých, ale ne nutně bystrých lidí je falešně zakořeněna ve společnosti.

stěhování

Opak je pravdou. Stěhování, je plnohodnotný obor podnikání, který navíc v sobě kombinuje nutnost mít přehled a zkušenosti ve více oborech a být v nich profesionál, protože každá činností, kterou při stěhovacích pracích musí být provedena precizně, aby nedehonestovala celkové provedení zakázky. Jen ve zkratce si řekněme, kterých oborů se samotné provedení dotýká. V první řadě je to logistika. Naši zkušení pracovníci musí prohlédnout prostory, ze kterých stěhování probíhá, do prostor, které budou novým útočištěm. Je nutno zhodnotit všechny rizika, překážky a mít znalosti, jak mechaniky, truhlařiny i zámečnictví, při demontáži a následném znovusložení stěhovaných předmětů, strojů, nebo nábytku.

hudební nástroj

Samozřejmě, při samotném stěhování, přijdou na řadu ty svaly, ale bez chytrosti by byly k ničemu. Je nutno administrativně zajistit všechny vstupy a zábory, prozkoumat příjezdovou i dojezdovou trasu, zvážit hustotu provozu a průjezdnost v daný časový úsek apod. Je vidět, že to není tak jednoduché, jak by to zprvu vypadalo, ale i v našem oboru jsou firmy dobré, průměrné a bohužel i některé, které ve vidině zisku své síly a možnosti přecení a dochází k tomu, že zákazník není spokojen a vrhá to špatné světlo i na firmy, jako je ta naše, kde spokojenost zákazníka, je základním kamenem naší firemní filozofie. Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti stěhování, domácností, firem, nadměrných hudebních nástrojů a strojů v těch nejsložitějších podmínkách. Jednou z věcí, která naši firmu odlišuje od průměru, je dlouholetá zkušenost a nepřeberný počet úspěšných realizací při stěhování strojů praha a strojních zařízení.

My se budeme těšit na spolupráci.