Užít si pořádně dovolenou

Jsou lidé, kteří nad dovolenou v Chorvatsku ohrnují nos. Mají pocit, že pokud neletí do vzdálených míst a neobývají luxusní letoviska, nejsou v kurzu. Tak či tak, navzdory tomuto snobskému pohrdání Chorvatsko bulo, je a s největší pravděpodobností také bude nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším místě. A proč také ne. Důvodů proč právě tato destinace je tak oblíbená a proč si právě zde užijete dovolenou na maximum je opravdu celá řada.
přístav v Dubrovníku

Důvody proč právě zde
· Je tady krásně. To je celkem pádný důvod, nemyslíte. Na své si zde přijdou jak milovníci moře, tak milovníci přírodních krás i památek.
· Je tady levně. Je to stále nejdostupnější lokalita, která je dostupná i pro lidi s nižšími příjmy. Což ovšem neznamená, že by zde nejezdili také lidé, kteří nemají o peníze nouzi.
· Dorozumím se tady. Chorvatština patří mezi slovanské jazyky. Není sice tak srozumitelná jako slovenština, případně polština, ale na základní komunikaci vystačí a nemusíte znát světový jazyk.
· Komfortní doprava autobusem. Jsou lidé, kteří mají panickou hrůzu z cestování letadlem a určité lokality jsou pro ně tím pádem nedosažitelné. Jiní lidé pro změnu neradi řídí a nabídka dopravy po vlastní ose je pro ně nepřijatelná. Dopřejte si komfort klimatizovaného autobusu, který Vás doveze až na místo.
· Jsou tady příjemní lidé. Jsou tady příjemní lidé, se kterými máme poměrně mnoho společného. Je to důvod, proč se zde rádi vracíme.
· Je tady mnoho vyžití. To je důležité, zvláště pokud cestujete s malými dětmi, které se neustále dožadují své porce zábavy.
chorvatsko poreč

Pokud plánujete dovolenou, musíte uznat, že je opravdu nejvyšší čas najít si vhodný zájezd. Zkuste si prostudovat nabídky cestovních kanceláří a agentur a vyberte si to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Například oblíbené je ubytování v apartmánech nebo v poslední době také v mobilheimech.