Záznam v registru u půjčky nemusí vadit

Jestliže jste se ocitli v pěkné kaši jenom proto, že máte nějaký nevýznamný záznam v registru dlužníků, kvůli kterému vám nechtějí bankovní společnosti půjčit ani haléř, tak nezoufejte, protože máte po ruce ještě jedno, velice snadné a pohodlné řešení. Jedná se o nebankovní hypotéku. Nemusíte kvůli ní nikam chodit, a přesto ji můžete získat mnohem snadněji než klasickou bankovní půjčku.

budík

V nebankovní společnosti se totiž nebudou dívat jen na to, že máte nějaký záznam v registru, ale bude je zajímat i to, z jakého je to důvodu. A opožděné platby za telefon či energie jsou naprosto pochopitelné a lidské a nejedná se tedy o důvod, kvůli kterému by vám měla vaše půjčka proklouznout mezi prsty. Takže své naděje můžete klidně vložit do nebankovní hypotéky bez registru, nebudete toho litovat.
Nebankovní společnosti mají poměrně jednoduchý systém poskytování půjček. To hlavní, co je zajímá, je, zda jste schopní poskytnout rozumnou záruku, že své peníze do poslední koruny splatíte. A tou rozumnou zárukou je nemovitost, oproti které si můžete půjčit kolik peněz, kolik jen chcete.

Tedy přesněji řečeno, můžete si půjčit tolik peněz, jak hodnotná je vaše nemovitost. Anebo nemovitost obecně, protože platí, že vlastně vůbec nemusí být vaše. Může být klidně i někoho druhého, kdo je ochoten do vás vložit svou důvěru. Mohou to být vaši rodinní příslušníci, vaši dobří přátelé anebo třeba ochotný soused. Vždyť není nejmenší důvod, proč by se měl obávat, že své závazky nesplníte.

úspory

Úroky nebankovní hypotéky bez registru jsou skoro na stejné výši jako ty u bankovních půjček, nejedná se tedy o žádnou nevýhodnou půjčku. Doba splatnosti může dosáhnout až třicet let a můžete se spolehnout na to, že nebudete platit žádné poplatky předem, ani se nemusíte obávat žádných skrytých smluvních dodatků anebo nečestného jednání. A uvidíte, že jakmile si vše vyzkoušíte, tak příště již s půjčkou nebudete otálet.