Stěhování bez starostí a práce


Každý kdo zažil stěhování, tak by mě dal za pravdu, že horší práce už je jen málo která. Stěhování zabere hrozně moc času a člověk se dost natahá. Nekonečné balen do krabic tomu také nepřidá, a pokud nemáte alespoň dodávku, se kterou byste všechno převezli, tak máte celkem velký problém. V takovém případě nemusíte ani váhat a můžete se rovnou obrátit na společnost, která se o celé stěhování postará. Touto společností je velice ochotná a spolehlivá firma Odnesto.

Montáž nábytku Praha (2)

Tato firma zaměstnává pouze profesionální zaměstnance, kteří se průběžně školí. Také si zakládají na spolehlivosti, rychlosti a také dochvilnosti. Ke každému stěhování přistupují individuálně a také se vždy snaží vyhovět zákazníkovi. Do jejich služeb patří klasické stěhování domů ? a bytů, stěhování kanceláří a firem, ale také montáž nábytku Praha. Všechny stěhování si můžete naplánovat na všední den, nebo využít víkendů, či svátku. Strach mít nemusíte ani o své věci během stěhování. Zaměstnanci jsou velice opatrní, a pokud se stěhuje elektronika, tak je nad ní neustálý dohled. Navíc je firma pojištěná do výše 3 milionů. Pokud by se nedej bože něco poškodilo, nebo zničilo, tak Vám firma hodnotu zboží nahradí. Samozřejmostí je také stěhování těžkých břemen.

montáž nábytku Praha

Celkový ceník služeb najdete na internetových stránkách firmy, kde jsou vypsány všechny služby, které firma poskytuje. Také se můžete těšit, a dovoz a montáž nábytku přímo na místě. Firma totiž nabízí, že si můžete objednat nábytek od prodejce a samotná firma ho vyzvedne a také smontuje na místě, kde si budete přát. Tudíž ušetříte za přemrštěné odvozy od prodejce a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Pokud tedy budete plánovat stěhování, nebo budete chtít pouze dovést nábytek a smontovat ho na místě, tak se ozvěte této firmě. Zaručeně budete s jejich rychlostí a celkovou prací spokojení a doporučíte je i kamarádům a rodině.